Denizci Millet, Denizci Ülke Fikir Yarışması

Deniz Ticaret Odası  tarafından denizcilik alanındaki özgün ve yaratıcı fikirlerin ortaya çıkarılması amacıyla düzenlenen, “Denizci Millet, Denizci Ülke Fikir Yarışması” ödül töreni Piri Reis Üniversitesinde yapıldı. 
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAISMAİLOĞLU,  İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Sn.Tamer KIRAN, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Sn. Salih Zeki ÇAKIR  ve Jüri Başkanı ve Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Oral ERDOĞAN   kazananlara ödüllerini takdim ettiler.  

Proje Ödüllerinde birinciliği “Blueway, turizm sektörünün Mavi Yolculuk pazarını hedefleyen B2B odaklı gerçek zamanlı bilgi, analitik ve raporlama çözümlerini sunan yeni nesil dijital bir platform” konulu projesi ile Sayın Fatih Yıldızhan ve takımı kazandı.
İkinciliği “Denizcilik Sektörü İçin Balık Mukusu Katkılı Yüksek Antifouling Özellikli Deniz Dostu Boya” konulu projesi ile Sayın Cemal Turan; 
Üçüncülüğü, “Farklı çalışma modlarına sahip, pentamaran gövdeli ve modüler acil durum müdahale aracının geliştirilmesi (ADMA)” konulu projesi ile Sayın Mehmet Ozan Şerifoğlu ve takımı kazandı.

2 Temmuz 2020 Perşembe
Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum:  

Aday Öğrenciler Bize Sorun
360°
Sanal Tur