Bir Başarı Hikayesi: Piri Reis Üniversitesi

Dünya genelinde 150  ülkede faaliyet gösteren BDO Danışmanlık şirketinin; Türkiye'deki kuruluşu olan BDO Denet  şirketinin Varlık Yönetimi Danışmanı Sayın Ferit Teker, üniversitemizi ziyaret ederek Piri Reis Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr. Oral Erdoğan'dan Üniversitemiz hakkında detaylı bilgi aldı. Sayın Ferit Teker ziyaret sonrası izleminlerini "Bir Başarı Hikayesi: Piri Reis Üniversitesi" başlıklı bir e-postayla bize bildirdi. 

Sayın Ferit Teker'in mesajı:

 

"Değerli Oral Hocam:

Yoğun programınıza ragmen sabah ziyaretim için ayırdığınız zamana ve sabrınıza  teşekkürler ederim. Karşılamadan ağırlamaya kadar herşey harikaydı, yine sizden çok şey öğrendim; Varlık Fonunun çalışma şeklini,  örnek Üniversite, PÎrÎ Reis Üniversitesinin kuruluşdan günümüze öyküsünü, Antalya nın 30 yıllık Turkish Riviera hayalinin neden suya düştüğünü ve daha nicelerini…Umarım programınıza fazla mani olmamışımdır, sizden ayrıldıkdan sonra konuştuğum şık, üniformalı öğrencilerinizin tebessümünde hayatta aradığını bulmuş, kendinden emin insanların  memnuniyetini gördüm, ülkemiz adına kıvanç duydum. Güvenlik memurlarından özel kaleminize, öğrencilerinize kadar hemen herkesde  gözle görülen, kendinden beklenenden bir fazlasını  verme gayreti vardı, bu nosyon Maşallah! PÎrÎ Reis Üniversitesini  mutlu insanlar Kampüsüne çevirmiş…
 
Şahsınızda,  bu güzel günün güzel başlangıcında imzası olduğunun farkında bile olmayan, emniyetli sürüş tarzında ISDA- International Security Drivers  Association-standardlarını aşmış 4978 plakalı  PÎrÎ Reis Üniversitesi servis aracı sürücüsünü ve amirlerini, Örnek üniversite, PÎrÎ Reis Üniversitesi ve Gemisine emeği geçen; başta Sayın Mütevelli heyet ve Sayın Başkanı olmak üzere Sayın Hocalarımı ve Sayın çalışanlarınızı kutluyorum, belli ki sayenizde bu başarı hikayesi el birliği ile hak yemeden yazılmış.
 
Selam ve Saygılarımla,"

 
 

22 Mart 2017 Çarşamba
Whatsapp Hattı
Aday Öğrenciler Bize Sorun