DENİZCİLİK FAKÜLTESİ

Fakülte Temsilciliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
CÜNEYT KAMİL ZERİN GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 4. sınıf FAKÜLTE TEMSİLCİLİĞİ
İHSAN CAN MAMAT DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 4. sınıf FAKÜLTE TEMSİLCİLİĞİ

Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Sınıf Temsilciliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
EGE AKBAŞ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
UĞURCAN GÜRSOY GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MELEK YILMAZ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MİTHAT YILDIZ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
VURAL HACIHAFIZOĞLU GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 3. sınıf 3. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
ASENA  DAL GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 4. sınıf 4. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

 

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Sınıf Temsilciliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
MERT ÖZVEREN DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MEHMET ALİ TURAN DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MERT YALINKILIÇ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
BURAK TANYEL DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
ECEM DERVİŞ DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
İREM YAĞMUR TEMİZLER DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 2.sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
ENES BÜYÜKÇOLAK DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 3. sınıf 3. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
KUDRET OKTAY ÇAKIR DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 3. sınıf 3. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
POYRAZ GEBEDEK DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 3. sınıf 3. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
SARE  KAHRAMAN DENİZ ULAŞTIRMA İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) 4. sınıf 4. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Denizcilik İşletmeleri Yönetimi 

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
MUSA ENES TAŞKIN DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
ALPER BURAK YILDIRIMER DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
EMRE KENDİRLİGİL ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK VE TİCARET 3. sınıf 3. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Endüstri Mühendisliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
MEHMET MUSLU ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Elektrik-Elektronik Mühendisliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
TOYANÇ YURDANUR ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MERT KONAK ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
ERVA ALTINTAŞ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
ONURALP KANDEMİR GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
İSMET CAN ÖZTÜRK GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ 3. sınıf 3. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Makine Mühendisliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
KEMAL BARAN YILMAZ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU

Bilgisayar Programcılığı

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
GÖKHAN SARI BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Deniz Brokerliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
KAAN SAĞNAK DENİZ BROKERLIĞI 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Deniz Ulaştırma İşletme

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
UMUT EREN ÖZTÜRK DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MEHMET CAN BEKİROĞLU DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
POLAT BAYBARS ÇETİN DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
YAKUP AK DENİZ ULAŞTIRMA VE İŞLETME 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Deniz ve Liman İşletmeciliği

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
BUĞRA TAŞTAN DENİZ VE LİMAN İŞLETMECİLİĞİ 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Gemi İnşaatı

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
METEHAN KÜRÜNDÜK GEMİ İNŞAATI  1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Gemi Makineleri İşletme

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
AYBERK ÇELİK GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME  1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
DOĞAN CAN YOKUŞ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
FURKAN  ÖMEROĞLU GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Lojistik

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
CEYDA NUR DEMİR LOJİSTİK 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Mekatronik

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
TARIK  YÜCE MEKATRONİK 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
MİRAC ZENCİR MEKATRONİK 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

Yat İşletme ve Yönetimi

ADI SOYADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
ARTORİUS MERT  SAYAR YAT İŞLETME VE YÖNETİMİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
CAHİT ADİZ YAT İŞLETME VE YÖNETİMİ 1. sınıf 1. SINIF TEMSİLCİLİĞİ
HASAN TAHSİN KURAL YAT İŞLETME VE YÖNETİMİ 2. sınıf 2. SINIF TEMSİLCİLİĞİ

HAZIRLIK SINIFI ADAYLARI

ADI SOYADI FAKÜLTE ADI BÖLÜMÜ SINIF SEÇİLME ALANI
TABİP YILDIZ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
YENER IŞIK DENİZCİLİK FAKÜLTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
MEHMET BAYRAM TAŞDEMİR DENİZCİLİK FAKÜLTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
KUBİLAY  EROL DENİZCİLİK FAKÜLTESİ GEMİ MAKİNELERİ İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ(İngilizce) HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
ALPER  ÖZDEMİR İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
GÜLCAN BARAN İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DENİZCİLİK İŞLETMELERİ YÖNETİMİ HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
MERT ALİ SAĞLAM MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ GEMİ İNŞAATI VE GEMİ MAKİNELERİ MÜHENDİSLİĞİ HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
ALİHAN ÖZTÜRK DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU MEKATRONİK HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ
İREM AĞAR DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEK OKULU DENİZ BROKERLIĞI HAZIRLIK HAZIRLIK SINIFI TEMSİLCİLİĞİ

Aday Öğrenciler Bize Sorun
360°
Sanal Tur