29 Ocak 2018 Araştırma Görevlisi Başvurularının Ön Değerlendirme Sonuçları ve Sınava Çağrı

DUYURU (29.01.2018)

 

Üniversitemize atanmak üzere başvuruda bulunan; Araştırma Görevlisi adaylarının başvuruları "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uyulacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Esaslar Hakkında Yönetmelik" uyarınca değerlendirilmiş olup, başvuru koşullarını sağlayan ve giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri, sınav gün ve saati aşağıya çıkarılmıştır. Adayların belirtilen tarih ve saatte Piri Reis Üniversitesinde (başvurunun yapıldığı Fakültede) hazır bulunması önemle rica olunur. (Sınav Tarihi: 01 Şubat 2018 )

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
Denizcilik Fakültesi  
Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Bölümü (Kadro Sayısı 2)
 ( 1023794) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Ece CEYLANİ 78,14120 46,88 80,00 32,00 78,88 Sınava Girebilir
2 Ozan  ALTUNLU 70,40482 42,24 83,75 33,50 75,74 Sınava Girebilir
3 Mustafa BABAOĞLU 74,94285 44,97 67,50 27,00 71,97 Sınava Girebilir
  Deniz  AYDIN 72,46360 43,48 70,00 28,00 71,48 Sınava Girebilir
4 Selen UYGUR 72,28507 43,37 66,25 26,50 69,87 Sınava Girebilir
5 Ferdi KİRLİ 70,16602 42,10 66,25 26,50 68,60 Sınava Girebilir
Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Bölümü (Kadro Sayısı 2)
 ( 1023790) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Cenk KAYA 80,24410 48,15 81,25 32,50 80,65 Sınava Girebilir

DUYURU (29.01.2018)

Üniversitemize atanmak üzere başvuruda bulunan; Araştırma Görevlisi adaylarının başvuruları "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uyulacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Esaslar Hakkında Yönetmelik" uyarınca değerlendirilmiş olup, başvuru koşullarını sağlayan ve giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri, sınav gün ve saati aşağıya çıkarılmıştır. Adayların belirtilen tarih ve saatte Piri Reis Üniversitesinde (başvurunun yapıldığı Fakültede) hazır bulunması önemle rica olunur. (Sınav Tarihi: 01 Şubat 2018 )

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 
Ekonomi ve Finans Bölümü  (Kadro Sayısı 1)
(1023781) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Ali Ramazan EKER 90,90 54,54 90,00 36,00 90,54 Sınava Girebilir
2 Burak TAŞÇIOĞLU 88,75 53,25 83,75 33,50 86,75 Sınava Girebilir
3 Hande Nur ÇELEBİ 90,96 54,58 78,75 31,50 86,08 Sınava Girebilir
4 Sabire KÖSE 83,08 49,85 85,00 34,00 83,85 Sınava Girebilir
5 Kemal PEKCOŞKUN 82,68 49,61 85,00 34,00 83,61 Sınava Girebilir
6 Yasin Enes AKSU 80,19 48,11 87,50 35,00 83,11 Sınava Girebilir
7 Bahattin Ulvi ÖZYILMAZ 81,52 48,91 81,25 32,50 81,41 Sınava Girebilir
8 Ömür Cem HÜNERLİ 74,18 44,51 91,25 36,50 81,01 Sınava Girebilir
9 Sercan Arman KANDEMİR 76,25 45,75 87,50 35,00 80,75 Sınava Girebilir
10 Buket YILMAZ 78,23 46,94 83,75 33,50 80,44 Sınava Girebilir
11 Ayten Nahide KORKMAZ 75,81 45,49 82,50 33,00 78,49 Sınava Giremez*
12 Bünyamin Fuat YILDIZ 72,56 43,54 86,25 34,50 78,04 Sınava Giremez*
13 Simay KIZILKAYA 72,55 43,53 85,00 34,00 77,53 Sınava Giremez*
14 Janberk OKAN 81,32 48,79 70,00 28,00 76,79 Sınava Giremez*
15 Esat DAŞDEMİR 74,42 44,65 80,00 32,00 76,65 Sınava Giremez*
16 Lina BAROKAS 80,22 48,13 71,25 28,50 76,63 Sınava Giremez*
17 Atakan AKINCI 77,69 46,61 75,00 30,00 76,61 Sınava Giremez*
18 Vehbi Can ÜNLÜ 74,54 44,72 76,25 30,50 75,22 Sınava Giremez*
19 İbrahim CEVİZLİ 72,57 43,54 76,25 30,50 74,04 Sınava Giremez*
20 Burcu CANÖZ 74,16 44,49 71,25 28,50 72,99 Sınava Giremez*
21 İpek ŞAR 74,09 44,45 70,00 28,00 72,45 Sınava Giremez*
22 Ceren ALTUNTAŞ 77,18 46,31 65,00 26,00 72,31 Sınava Giremez*
23 Barış Can KIZIL  70,49 42,29 67,50 27,00 69,29 Sınava Giremez*
24 Armağan ŞAHİN 71,84 43,10 87,50 35,00 78,10 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
25 Zekiye Nazlı KANSU 73,30 43,98 85,00 34,00 77,98 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
 Uluslararası İşletmecilik Ve Ticaret Bölümü (Kadro Sayısı 1)
(1023793) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Mustafa Serkan  SOYAK 75,96 45,58 87,50 35,00 80,58 Sınava Girebilir
2 Esra Nur GÖKHAN 75,69 45,41 86,25 34,50 79,91 Sınava Girebilir
3 İlker TELÖREN 73,10 43,86 90,00 36,00 79,86 Sınava Girebilir
4 Sinan  ÇİZMECİOĞLU 74,10 44,46 80,00 32,00 76,46 Sınava Girebilir
5 Meryem AKTOLGA 73,66 44,20 77,50 31,00 75,20 Sınava Girebilir
6 Pınar BAYDOĞAN 73,72 44,23 76,25 30,50 74,73 Sınava Girebilir
7 Gökhan KIRBAÇ 76,54 45,93 71,25 28,50 74,43 Sınava Girebilir
8 Elif ARSLAN  72,09 43,25 68,75 27,50 70,75 Sınava Girebilir
9 Uğur ARSLANALP 72,35 43,41 83,75 33,50 76,91 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
                 
 Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümü  (Kadro Sayısı 1)
(1023783) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Ozan ALTUNLU 72,87 43,72  83,75    33,50 77,22 Sınava Girebilir
2 Aydın Deniz PEKER 78,55 47,13  75,00    30,00 77,13 Sınava Girebilir
3 Mustafa BABAOĞLU 74,96 44,98  67,50    27,00 71,98 Sınava Girebilir
4 Celal ÇETİN 73,05 43,83  66,25    26,50 70,33 Sınava Girebilir
5 Burcu GÜLLAPOĞLU TARİHMEN 67,30 40,38  71,25    28,50 68,88 Sınava Girebilir
6 Selen UYGUR 70,23 42,14  66,25    26,50 68,64 Sınava Girebilir
 Denizcilik İşletmeleri Yönetimi Bölümü (Kadro Sayısı 1)
(1023784) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Melike YAMAN 84,38 50,63 85,00 34,00 84,63 Sınava Girebilir
2 Mustafa KÖK 80,74 48,44 85,00 34,00 82,44 Sınava Girebilir

 

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü  (Kadro Sayısı 1)
(1023785) (Sınav Saati:10:00- 12:00)

 

Sıra No Adı Soyadı ALES ALES (%60) YDS/ÜDS/KPDS YDS/ÜDS/KPDS (40) ÖN DEĞERLENDİRME PUANI DURUM
1 Gülşah Bozcu  92,63     55,58     76,25     30,50     86,08    SINAVA GİREBİLİR
2 Ezgi Demir  82,66     49,59     87,50     35,00     84,59    SINAVA GİREBİLİR
3 Gizem Uysal  73,34     44,00     83,75     33,50     77,50    SINAVA GİREBİLİR
4 Zeliha Doğan  75,62     45,37     80,00     32,00     77,37    SINAVA GİREBİLİR
5 Elif Çelik  84,77     50,86     65,00     26,00     76,86    SINAVA GİREBİLİR
6 Burcu Gün  73,55     44,13     78,75     31,50     75,63    SINAVA GİREBİLİR
7 Faruk Akkaya  71,01     42,60     82,50     33,00     75,60    SINAVA GİREBİLİR
8 Ekin Akkol  78,36     47,02     71,25     28,50     75,52    SINAVA GİREBİLİR
9 Onur Orhan  78,57     47,14     65,00     26,00     73,14    SINAVA GİREBİLİR
10 Tuğçe Ertem  70,79     42,47     75,00     30,00     72,47    SINAVA GİREBİLİR
11 Emin Serhan Süzer  73,24     43,94    68,75  27,50     71,44    SINAVA GİREMEZ
12 Abdullah Cihan  70,78     42,47     70,00     28,00     70,47    SINAVA GİREMEZ
13 Metin Baş  70,94     42,57     66,25     26,50     69,07    SINAVA GİREMEZ

** "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi sınav İle Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik"'in 10. maddesi uyarınca ilan edilen kadronun on katına kadar olan adaylar (Sıralamada koşulları sağlayan ilk 10 kişi) sınava çağrılmıştır.

DUYURU (29.01.2018)
Üniversitemize atanmak üzere başvuruda bulunan; Araştırma Görevlisi adaylarının başvuruları "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uyulacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Esaslar Hakkında Yönetmelik" uyarınca değerlendirilmiş olup, başvuru koşullarını sağlayan ve giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri, sınav gün ve saati aşağıya çıkarılmıştır.  Adayların belirtilen tarih ve saatte Piri Reis Üniversitesinde  (başvurunun yapıldığı Fakültede) hazır bulunması önemle rica olunur.  (Sınav Tarihi: 01 Şubat 2018 )

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
Mühendislik Fakültesi 
Gemi İnşaatı Ve Gemi Makineleri Mühendisliği Bölümü (Kadro Sayısı 1)
 ( 1016279 ) (Sınav Saati:13:00-14:30)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Erhan BAKIŞKAN 90,13 54,08 78,75 31,50 85,58 Sınava Girebilir
2 Engin GÜLER 92,54 55,52 73,75 29,50 85,02 Sınava Girebilir
3 Mesut ASLAN 87,41 52,44 72,50 29,00 81,44 Sınava Girebilir
4 Eren YANIKKOL 82,32 49,39 68,75 27,50 76,89 Sınava Girebilir
5 İbrahim ÇINAR 80,87 48,52 70,00 28,00 76,52 Sınava Girebilir
Makine Mühendisliği Bölümü (Kadro Sayısı 1)
 ( 1023776 ) (Sınav Saati:10:00-11:30)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Umut ŞAHİN 95,55 57,33 86,25 34,50 91,83 Sınava Girebilir
2 Cem SÜÜLKER 90,00 54,00 75,00 30,00 84,00 Sınava Girebilir
3 Mustafa KOÇ 81,65 48,99 86,25 34,50 83,49 Sınava Girebilir
4 Mesut ASLAN 87,41 52,44 72,50 29,00 81,44 Sınava Girebilir
5 Ferhat ADAK 85,57 51,34 75,00 30,00 81,34 Sınava Girebilir
6 Onur KARADAĞ 87,48 52,49 65,00 26,00 78,49 Sınava Girebilir
7 Abdul Melik SANCAK 77,59 46,56 77,50 31,00 77,56 Sınava Girebilir
8 Eren YANIKKOL 82,32 49,39 68,75 27,50 76,89 Sınava Girebilir
9 Baver YILDIZ 72,89 43,74 72,50 29,00 72,74 Sınava Girebilir
10 Erdinç EFENDİ 70,13 42,08 72,50 29,00 71,08 Sınava Girebilir
Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü (Kadro Sayısı 1)
 ( 1023777 ) (Sınav Saati:10:00-11:30)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Büşra TÜRKER 81,83 49,10 82,50 33,00 82,10 Sınava Girebilir
2 Uğur KILIÇ 81,70 49,02 78,75 31,50 80,52 Sınava Girebilir
3 Ergün CAN 84,55 50,73 65,00 26,00 76,73 Sınava Girebilir
4 Müfit AÇIN 80,20 48,12 65,00 26,00 74,12 Sınava Girebilir
5 Gürkan ŞAHİN 73,31 43,99 65,00 26,00 69,99 Sınava Girebilir
Endüstri Mühendisliği Bölümü (Kadro Sayısı 1)
 ( 1023778 ) (Sınav Saati:10:00-11:30)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Büşra ÖZOĞLU 85,35 51,21 88,75 35,50 86,71 Sınava Girebilir
2 Özlem KARADENİZ ALVER 84,88 50,93 78,75 31,50 82,43 Sınava Girebilir
3 Kübra AKMAN 85,89 51,53 70,00 28,00 79,53 Sınava Girebilir
4 Pınar YELOĞLU 76,05 45,63 76,25 30,50 76,13 Sınava Girebilir
5 Tuğçe  KOÇ 78,23 46,94 72,50 29,00 75,94 Sınava Girebilir
6 Merve Ayşe METİN 80,53 48,32 66,25 26,50 74,82 Sınava Girebilir
7 Büşra ALPTEKİN 81,08 48,65 91,25 36,50 85,15 Sınava Girebilir
8 Elif Ecem ÇELTEK 75,70 45,42 66,25 26,50 71,92 Sınava Girebilir
9 Tuğçe  ERTEM 70,00 42,00 75,00 30,00 72,00 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
                 
*İlgili yönetmelikte ön değerlendirme aşamasında  "Müracaat eden adaylar arasından ilan edilen kadro sayısının on katına kadar aday Sınava Çağırılır" denmektedir. Aday ilk on sırada yer alamamıştır.

DUYURU (29.01.2018)
Üniversitemize atanmak üzere başvuruda bulunan; Araştırma Görevlisi adaylarının başvuruları "Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uyulacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Esaslar Hakkında Yönetmelik" uyarınca değerlendirilmiş olup, başvuru koşullarını sağlayan ve giriş sınavına girmeye hak kazanan adayların isimleri, sınav gün ve saati aşağıya çıkarılmıştır.  Adayların belirtilen tarih ve saatte Piri Reis Üniversitesinde  (başvurunun yapıldığı Fakültede) hazır bulunması önemle rica olunur.  (Sınav Tarihi: 01 Şubat 2018 )

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ÖN DEĞERLENDİRME SONUÇLARI
Fen-Edebiyat Fakültesi 
 Fizik Birimi (Kadro Sayısı 1)
(1023786) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Sinan SEVİM 84,93 50,96 83,75 33,50 84,46 Sınava Girebilir
2 İlkay İNAN 87,09 52,25 78,75 31,50 83,75 Sınava Girebilir
3 Ertan KÖK 80,72 48,43 80,00 32,00 80,43 Sınava Girebilir
4 Asuman KOLBAŞI 81,44 48,86 77,50 31,00 79,86 Sınava Girebilir
5 Nihan AKKURT 78,85 47,31 73,75 29,50 76,81 Sınava Girebilir
6 Aycan ALPTEKİN 73,84 44,30 78,75 31,50 75,80 Sınava Girebilir
7 Mustafa ÖZGÜR 72,87 43,72 80,00 32,00 75,72 Sınava Girebilir
8 Esma GÜNEŞ KAYA 75,79 45,47 65,00 26,00 71,47 Sınava Girebilir
9 Makbule TAMKAŞ 73,22 43,93 68,75 27,50 71,43 Sınava Girebilir
10 Rıza DİLEK 73,52 44,11 66,25 26,50 70,61 Sınava Girebilir
11 Erhan TİRYAKİ 71,48 42,89 67,50 27,00 69,89 Sınava Giremez*
12 Ali Kemal MAK 70,69 42,41 66,25 26,50 68,91 Sınava Giremez*
13 Süleyman CANKURT 76,01 45,60 68,75 27,50 73,10 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
 Kimya Birimi  (Kadro Sayısı 1)
(1023787) (Sınav Saati:10:00- 12:00)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Tuğba KÜÇÜK 90,25 54,15 76,25 30,50 84,65 Sınava Girebilir
2 Hilmi Arkut AKALIN 74,06 44,44 86,25 34,50 78,94 Sınava Girebilir
3 Yalçın KILIÇ 79,74 47,84 71,25 28,50 76,34 Sınava Girebilir
4 Umut Uğur ÖZKÖSE 75,37 45,22 73,75 29,50 74,72 Sınava Girebilir
5 Ömer Faruk ÜNSAL 75,13 45,08 73,75 29,50 74,58 Sınava Girebilir
6 Kübra  NERGİZ 77,74 46,64 67,50 27,00 73,64 Sınava Girebilir
7 Dilek ALIMLI 76,49 45,89 67,50 27,00 72,89 Sınava Girebilir
8 İpek ÖMEROĞLU 76,49 45,89 65,00 26,00 71,89 Sınava Girebilir
9 Çağatay Altınkök 75,26 45,16 66,25 26,50 71,66 Sınava Girebilir
10 Yeşim ÖZTÜRK 73,12 43,87 65,00 26,00 69,87 Sınava Girebilir
11 Buket Bulut KOCABAŞ 71,44 42,86 65,00 26,00 68,86 Sınava Giremez*
Matematik Birimi (Kadro Sayısı 1)
(1023789) (Sınav Saati:10:00- 12:30)
S/N ADI SOYADI ALES NOTU ALES
(%60)
Yabancı Dil Notu  Yabancı Dil Notu (%40) ÖN DEĞERLENDİRME
NOTU
DURUM
1 Nurten  YÜCEL 84,89 50,94 92,50 37,00 87,94 Sınava Girebilir
2 Büşra CAN 83,38 50,03 91,25 36,50 86,53 Sınava Girebilir
3 Haydar  Can KAYA 90,92 54,55 76,25 30,50 85,05 Sınava Girebilir
4 Olkan YAĞAN 84,89 50,93 82,50 33,00 83,93 Sınava Girebilir
5 Esra SÖNMEZ 90,38 54,23 71,25 28,50 82,73 Sınava Girebilir
6 Merve TAYAT 81,84 49,11 83,75 33,50 82,61 Sınava Girebilir
7 Ezgi TÜRKARSLAN 85,11 51,07 78,75 31,50 82,57 Sınava Girebilir
8 Elife GÜRSEL 84,98 50,99 78,75 31,50 82,49 Sınava Girebilir
9 Hatice ARMUTCU 86,04 51,62 76,25 30,50 82,12 Sınava Girebilir
10 Elçin ÇELİK 80,10 48,06 82,50 33,00 81,06 Sınava Girebilir
11 Kübra DEĞERLİ 86,40 51,84 72,50 29,00 80,84 Sınava Giremez*
12 Sait ERKOVAN 81,43 48,86 75,00 30,00 78,86 Sınava Giremez*
13 Mustafa  AYDIN 83,83 50,30 71,25 28,50 78,80 Sınava Giremez*
14 Dilara ERDEMİR 80,90 48,54 73,75 29,50 78,04 Sınava Giremez*
15 Seyit Ömer KİRİŞÇİ 79,55 47,73 72,50 29,00 76,73 Sınava Giremez*
16 Sinem GÜLER 70,00 42,00 80,00 32,00 74,00 Sınava Giremez*
17 Mesut KILIÇ 78,91 47,34 66,25 26,50 73,84 Sınava Giremez*
18 Ceyda CEVAHİR 81,16 48,69 65,00 26,00 74,69 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
19 Gülsüm TRABZON 83,11 49,87 90,00 36,00 85,87 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
20 Duygu DEMİRAY 82,76 49,65 87,50 35,00 84,65 Başvuru Koşullarını Sağlamıyor
                 
  *İlgili yönetmelikte ön değerlendirme aşamasında  "Müracaat eden adaylar arasından ilan edilen kadro sayısının on katına kadar aday Sınava Çağırılır" denmektedir. Aday ilk on sırada yer alamamıştır.
 
 
 

 

29 Ocak 2018 Pazartesi
Yorumlar
Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum bırakabilirler.
Yorum başlığı:
Yorum: